Malach Głogów
Malach Głogów - pozytywne informacje aktualności wydarzenia zdjęcia biznes edukacja parafie
Login Witaj w Serwisie Malach Głogów
Sobota, Październik 2018

Hiszpańska współpraca

Uniwersytet Kataloński w Barcelonie będzie kolejnym, po uczelniach w Wielkiej Brytanii i Austrii, z którym głogowska PWSZ podpisała umowę o współpracy. W jej ramach, już jesienią tego roku, pojedzie tam grupa studentów. Umowa o współpracy, która została nawiązana dzięki programowi Erasmus, zacznie obowiązywać od przyszłego roku akademickiego.


Umożliwi ona głównie studentom Instytutu Politechnicznego wyjazd i naukę w Hiszpanii. Podczas ostatniego, siódmego semestru, będą mieli okazję nie tylko studiować, ale również prowadzić badania oraz uczestniczyć w kursie języka katalońskiego. Planowany jest także wyjazd wykładowców.

 

[tag:pwsz studia akademia uniwersytet erasmus hiszpania] głogów


Wersja Admin - Malach
Moje wykonywanie codzienności blokuje nieumiejętność nazywania myśli które czasem dają znać o sobie w chwilach kiedy zaczynam pytać o sens spotkania dwóch uczuć i ich relacje o doświadczenie styku który powoduje dreszcze o nadzieję ślepo wpatrzoną w obraz uwielbienia o tych młodych zakochanych i ich zielone oczy o dźwięki tańczące w świątyni co ujścia szukają o te światło w wiosenny poranek te pierwsze po zimie o zdjęcie odnalezione przypadkiem przypominające niewinność o uczucie fascynacji drugim człowiekiem co w ciszy szuka szczęścia o tych co w świat wpatrują się inaczej cicho - ciemni o tych ludzi dobrze znanych i ich ciepłe glosy w chwilach kiedy ludzie wprawiają mnie w odpowiedni nastrój budząc w zaskoczeniu porywczy pęd do samouzewnętrznienia skrycie pilnowanych dialogów więc rozmawiam pisząc o nienazwanych uczuciach i choć nie wiem jak wyrazić siebie muszę wyrażać własną nieumiejętność

Share It!

0 komentarzy

Wydarzenia

Błąd w Bloku PHP. Funkcja, phpblock_evlist_upcoming, nie istnieje.

Nowości

No New Items