Malach Głogów
Malach Głogów - pozytywne informacje aktualności wydarzenia zdjęcia biznes edukacja parafie
Login Witaj w Serwisie Malach Głogów
Sobota, Październik 2018

Laureaci konkursu dziennikarskiego

<img width="100" height="122" class="floatleft" src="www.malach.org/images/articles/laureaci-konkursu-dziennikarskiego_1.jpg" alt="" />Znani są już laureaci konkursu dziennikarskiego, który głogowska PWSZ ogłosiła dwa miesiące temu. Jego tematem było przeprowadzenie autorskiego wywiadu z jedną z ciekawych osób z regionu. Informacja o nim ukazała się na stronie internetowej uczelni oraz w mediach. Konkurs był skierowany głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym został Arkadiusz Orman.
Zdobywca I miejsca otrzyma nagrodę ufundowaną przez JM Rektora PWSZ w Głogowie, prof. nadzw. dra hab. Stanisława Czaję, w postaci sprzętu elektronicznego (dyktafon cyfrowy) oraz indeks na kierunek kulturoznawstwo.

Komisja postanowiła uhonorować również drugą pracę, autorstwa Justyny Raniszewskiej. Nagrodą będzie kurs szybkiego czytania ufundowany przez panią Joannę Sznigir oraz indeks na kierunek kulturoznawstwo.

Serdecznie gratulujemy laureatom.

[meta:desc Znani są już laureaci konkursu dziennikarskiego, który głogowska PWSZ ogłosiła dwa miesiące temu. Jego tematem było przeprowadzenie autorskiego wywiadu z jedną z ciekawych osób z regionu. Informacja o nim ukazała się na stronie internetowej uczelni oraz w mediach. Konkurs był skierowany głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym został Arkadiusz Orman.]

Wersja Admin - Malach
Moje wykonywanie codzienności blokuje nieumiejętność nazywania myśli które czasem dają znać o sobie w chwilach kiedy zaczynam pytać o sens spotkania dwóch uczuć i ich relacje o doświadczenie styku który powoduje dreszcze o nadzieję ślepo wpatrzoną w obraz uwielbienia o tych młodych zakochanych i ich zielone oczy o dźwięki tańczące w świątyni co ujścia szukają o te światło w wiosenny poranek te pierwsze po zimie o zdjęcie odnalezione przypadkiem przypominające niewinność o uczucie fascynacji drugim człowiekiem co w ciszy szuka szczęścia o tych co w świat wpatrują się inaczej cicho - ciemni o tych ludzi dobrze znanych i ich ciepłe glosy w chwilach kiedy ludzie wprawiają mnie w odpowiedni nastrój budząc w zaskoczeniu porywczy pęd do samouzewnętrznienia skrycie pilnowanych dialogów więc rozmawiam pisząc o nienazwanych uczuciach i choć nie wiem jak wyrazić siebie muszę wyrażać własną nieumiejętność

Share It!

0 komentarzy

Wydarzenia

Błąd w Bloku PHP. Funkcja, phpblock_evlist_upcoming, nie istnieje.

Nowości

No New Items