Laureaci konkursu dziennikarskiego

Środa, Lipiec 2011

Autor: Admin - Malach

<img width="100" height="122" class="floatleft" src="www.malach.org/images/articles/laureaci-konkursu-dziennikarskiego_1.jpg" alt="" />Znani są już laureaci konkursu dziennikarskiego, który głogowska PWSZ ogłosiła dwa miesiące temu. Jego tematem było przeprowadzenie autorskiego wywiadu z jedną z ciekawych osób z regionu. Informacja o nim ukazała się na stronie internetowej uczelni oraz w mediach. Konkurs był skierowany głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym został Arkadiusz Orman.

Zdobywca I miejsca otrzyma nagrodę ufundowaną przez JM Rektora PWSZ w Głogowie, prof. nadzw. dra hab. Stanisława Czaję, w postaci sprzętu elektronicznego (dyktafon cyfrowy) oraz indeks na kierunek kulturoznawstwo.

Komisja postanowiła uhonorować również drugą pracę, autorstwa Justyny Raniszewskiej. Nagrodą będzie kurs szybkiego czytania ufundowany przez panią Joannę Sznigir oraz indeks na kierunek kulturoznawstwo.

Serdecznie gratulujemy laureatom.

[meta:desc Znani są już laureaci konkursu dziennikarskiego, który głogowska PWSZ ogłosiła dwa miesiące temu. Jego tematem było przeprowadzenie autorskiego wywiadu z jedną z ciekawych osób z regionu. Informacja o nim ukazała się na stronie internetowej uczelni oraz w mediach. Konkurs był skierowany głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym został Arkadiusz Orman.]

Komentarze (0)


Malach Głogów
http://www.malach.org/article.php/laureaci-konkursu-dziennikarskiego